Kdo jsme a jak pracujeme

Sanační omítka - ukázka prací

O nás

Specializujeme se na sanace vlhkého zdiva, izolace a injektáž vlhkého zdiva budov.

Naším cílem je vždy předat dobře odvedenou práci a tím plně uspokojit našeho zákazníka. Bezplatné místní prohlídky a návrhy řešení jsou samozřejmostí. Na základě prohlídky vypracujeme návrh řešení sanace vlhkého zdiva a konstrukce objektu. Při předání našeho návrhu řešení obdržíte i závaznou cenovou nabídku. 

V současné době provádíme kompletní řešení sanací staveb od hydroizolací základů po finální dokončení sanačních omítek a štuků.

Více než 20 let
chráníme Vaše domy před vlhkostí

Naše práce je zároveň naším koníčkem.

Provádíme nejen kvalitní sanační opatření, ale i ostatní stavební práce se sanačními pracemi související. Před zahájením sanačních prací nabízíme i vyklízecí práce včetně odvozu a uložení na skládku.

blueprint, ruler, architecture-964629.jpg

Rozumíme vašim požadavkům

Před zahájením prací provádíme bezplatné místní prohlídky, abychom si byli jistí, že nám neunikne žádný důležitý detail.

Ostatní stavební práce Hydroizolace a sanace staveb Praha

Pracujeme různorodě a nic nás nelimituje

Od rodinných domů, přes bytové jednotky, sklepní prostory, veřejné a komerční objekty až po veřejná prostranství. A dokonce pracujeme i na památkových objektech.

tool, construction worker, room hammer-2222458.jpg

Dodáváme vždy něco navíc

Na každém objektu pracujeme tak, jako bychom dělali na "vlastním" a rádi klientům nabízíme i něco extra. Před zahájením sanačních prací tak provádíme i vyklízecí práce včetně odvozu a uložení na skládku.

Spolehlivá firma roku 2018, 2019 a 2020

Jsme certifikovaní specialisté na Živéfirmy.cz