Schématické znázornění dodatečně zhotovených hydroizolací našimi produkty z důvodu dožilosti či absence hydroizolací spodní stavby pro trvalé zamezení pronikání zemní vlhkosti do objektu.

produktz pro sanace zdiva

Naše firma se specializuje na Sanace vlhkého zdiva, izolace a injektáž vlhkého zdiva budov.

Pokud máte problémy s vlhkým zdivem nebo průsaky tlakové vody do objektu, zapřičiněné špatně provedenou hydroizolací, dožilou hydroizolací nebo její absencí (většinou u historických objektů), tak určitě oceníte naše služby.

Provádíme zejména tyto sanační práce:

 

 

 

V současné době provádíme námi vyvinutou avšak léty již prověřenou účinnější aplikaci krémové injektáže viz Revoluční změna v aplikaci krémové injektáže

 

Videa: Námi vyvinutá dvoufázová tlaková krémová injektáž zdiva AquaStop Cream®

Ceník námi vyvinuté tlakové krémové injektáže Užitný vzor
sanace zdiva
sanace zdiva
sanace zdiva

YouTube kanál, Tlaková chemická injektáž zdiva :: Trumf sanace s.r.o.

Sanace zdiva, sanace vlhkého zdiva, sanace zdiva Praha

Existují čtyři hlavní důvody proč neoddalovat sanační práce, tj odvlhčení zdiva a konstrukce spodní stavby. Nejčastějším důvodem pro zahájení sanačních prací bývají estetické důvody. Tyto důvody jsou pochopitelné, avšak v žebříčku priorit je to důvod poslední. Prvním a nejdůležitějším důvodem by mělo být hledisko zdravotní. Dlouhodobým působením vlhkosti ve zdivu užívaných vnitřních prostor dochází k výskytu různých druhů plísní, jejichž spóry jsou vysoce zdravotně škodlivé. Druhým důvodem proč neodkládat sanace vlhkého zdiva je, že působením vlhkosti ve spodní části objektu dochází k postupné a nevratné destrukci postižených míst stavby. Třetím důvodem, na který se příliš nebere zřetel je ten, že vlhká stavba vykazuje značné tepelné ztráty. Posledním důvodem je již zmiňovaná estetika objektu.

Profesionální řešení s certifikovanou firmou v oboru Sanace vlhkého zdiva.

Sanace vlhkého zdiva, sanace zdiva Praha

Naším cílem je vždy předat dobře odvedenou práci a tím plně uspokojit našeho zákazníka. Bezplatné prohlídky a návrhy řešení jsou samozřejmostí. Na základě prohlídky vypracujeme návrhy řešení sanace vlhkého zdiva a konstrukce objektu. Při předání našeho návrhu řešení , který s Vámi ještě konkrétně probereme, obdržíte závaznou cenovou nabídku. Provádíme nejen kvalitní sanační opatření, ale i Ostatní stavební práce se sanačními pracemi související. Po předání díla Předávacím protokolem vystavujeme fakturaci s dohodnutou splatností. Jen spokojený zákazník bez problému vždy zaplatí, což máme z praxe ověřené a proto dlouhodobě nepožadujeme nikdy zálohu.

Když je naše profese koníčkem.