Dobry den, Potreboval by som dodavatelskym sposobom poriesit injektaz kamenneho sokla na rodinnom dome v Bratislave. Material je vapenec / pieskovec spojeny klasickou maltou (prevazne vapennou). Sirka murov cca 60cm, dlzka mura cca 10m. Mam zaujem to riesit dodavatelskym sposobom Vasim pripravkom kremovej injektaze, aby boli prace prevedene na patricnej odbornej urovni niekym kto ma prax a zaroven aj tlakovou pumpou, ktoru som videl ze vyuzivate. Viete mi prosim odporucit niekoho kto to na Slovensku realizuje alebo je mozno vyuzit aj sluzby Vasej firmy? Aka by bola orientacna cena, ak by ste mohli niekoho poslat z Ciech na realizaciu? Doprava, plus cena injektaze na bezny meter (praca plus material)? Dakujem vopred za odpoved S pozdravom Marian

Dobrý den. Posílám Vám odkaz na kompletní výpočet ceny za zhotovení tlakové krémové injektáže včetně dopravy. Poslal bych Vám tam dva pracovníky s dlouholetou praxí a vzhledem k relativně malém rozsahu prací by byla za jeden den injektáž zdiva dokončena. Na níže uvedeném odkazu si vypočítáte konečnou cenu včetně dopravného v CZK, ale cenu si pak případně přepočítáme dle kurzu ve vaší měně v EUR. Zde klikněte: http://www.kremova-injektaz-zdiva.cz/kalkulator-pro-vypocet-ceny-za-provedeni-kremove-injektaze-firmou-trumf-sanace-s-r-o-injektaz-zdiva-systemem-aquastop-cream/ . Pokud byste měl jakékoliv nejasnosti v elektronické kalkulačce, napište mi a já Vám výpočet pošlu.

S přátelským pozdravem

Jiří Schwarz – jednatel společnosti

TRUMF sanace s.r.o.

Mob: +420 603589130

_________________________________________________________________

Dobry den pan Swarz,

Dakujem pekne za odpoved, som rad ze je moznost realizovat prace dodavatelskym sposobom aj na uzemi SK za pomerne rozumnu cenu.

Este by som sa chcel spytat nasledovne otazky:

Odporucate pre zvysenie ucinnosti injektaze vrtat otvory v dvoch horizontalnych urovniach, alebo postacuje jedna linia vrtov?
Material kremu je na baze silanu, alebo zivica – silan. Teda po zaschnuti krystalizuje a je krehky, lebo ostava pruzny?
Je mozne po nejakom case diery vyplnit cementom kvoli obnove sily muriva a statike, bez toho aby to nejako negativne narusilo vytvorenu izolacnu vrstvu?
Dakujem za doplnujuce odpovede

S pozdravom

Marian Slavkovsky

________________________________________________________________

Dobrý den pane Slavkovsky. V cihelném zdivu se vrtá do průběžné spáry v jednořadém provedení.U smíšeného zdiva je otázka o jaké smíšené zdivo se jedná. Smíšené zdivo je široký pojem. Např. jaký poměr je tam kamene a případné cihly, o jaký druh kamene či druhy kamenů se jedná (savý, nesavý) atd. To vše má vliv na rozhodnutí, zda vrtat jednořadě či dvouřadě. To dvouřadé provedení u smíšeného zdiva je pouze doporučení. Toto doporučení je ale na místě za předpokladu méně příznivých okolností. Zejména u většího poměru nesavého zdícího materiálu obsaženého ve zdivu. Složení krému viz tento odkaz: http://www.injektaz-muriva-svojpomocne.sk/uploads/technicky_list_pro_beztlak-SK.pdf . K té poslední otázce. Otvory po vpenetrování injektážního krému do zdiva se nemusí vyplňovat maltovou či cementovou směsí. U těchto průměrů vrtů a jejich vzdáleností nehrozí statické narušení zdiva. Jedná se o tzv. mikroinjektáž. Postupně se ale ujal ve stavebnictví všeobecný název, injektáž zdiva. Ale pokud byste si dal tu práci a vrty po jejich vyprázdnění vyplnil maltovou zálivkou, nic tím nezkazíte. Bariéra vznikne okolo vrtů a tak i když výplň nebude nasycená injektážním krémem, nemůže přes tuto výplň vlhkost pronikat, jelikož se vlhkost k vrtu vyplněného zálivkou nedostane. Jednoduše, nevznikají jakési mosty pro přemostění vlhkosti.

S přátelským pozdravem

Jiří Schwarz – jednatel společnosti

TRUMF sanace s.r.o.

Mob: +420 603589130

Když je naše profese koníčkem